Grimm´s ehituskomplekt “Maastik”

Kuumakse al. 8.49 / 6 kuud

49.95

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Grimm´s ilus puidust “Maastik” on mitmekülgne ja vaba mängu toetav ehituskomplekt.

Inspireeritud meie maailma kaunist loodusest, saab laps selle komplektiga luua omale meelepärase maastiku oma mängudesse. Sobib hästi ka virnastamismängude osadeks, või ehitamaks fantaasiamaailma hooneid.

Klotside pind on sametine ja nakkuv, ei libise ehitades paigast.

Arendab hästi motoorikat ja ruumilist mõtlemist, toetab vaba mängu.

Materjalid: pärnapuit, mittemürgine veepõhine viimistlusvärv, mittemürgine taimebaasil viimistlusõli.
Mõõdud: raam 28cm, klotsi paksus 2 cm.

Alates: 3+

Puhastamine: niiske lapiga, lase kuivada toatemperatuuril, puitu ei tohi kunagi kuivatada kuumas, see tekitab pragusid!

Naturaalsele puidule omaselt võib esineda tumedamaid laike, triipe või väiksemaid oksakohti. See on osa puidu loomulikust ilust ja tekstuurist ning ei ole praak.

 

 

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätkusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71)  vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.