Grimm´s ehituskomplekt “Lilleaasa mängumaailm”

Kuumakse al. 8.49 / 6 kuud

49.95

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Kogu vabamängu maailm ühes karbis: lilleaasa mängumaailm on ideaalne stardikomplekt ja sisaldab osi erinevatest Grimm’si valikus olevatest suurtest mängukomplektidest. See pakub põnevat segu katsetamiseks ja endasse süüvimiseks. Lilleaasa mängumaailma teevad eriliseks nööbid, majake spetsiaalsete kaunistavate avaustega ja puidust lill suure auguga.

Kõik on kaasas:
– Ehitage maailmu
– Lavastage lugusid
– Paigutage nägusid ja figuure
– Ehitage kuulirajad
– Kaunistage looduslauad
– Virnastage

Kutsume Teid südamlikult kogema sidet loodusega ja nautima looduslähedasi mänge. Julgustame inimesi oma mänguasju õue kaasa võtma või leitud asju koju kaasa võtma ja mängu integreerima. Loodus on suurepärane mängumaa ja pakub imelist mängumaterjali!

Klotside pind on sametine ja nakkuv, ei libise ehitades paigast.

Arendab hästi motoorikat ja ruumilist mõtlemist, toetab vaba mängu.

Komplektis on 6 osaline maja- 18 cm, 2 sõpra, 1 lill, 4 nööpi, 4 helmest, 1 kauss, 2 paneeli, 1 nöör, 1 vilt

Karbi mõõdud: 26 x 19,5 x 8 cm

Materjalid: pärnapuit, mittemürgine veepõhine viimistlusvärv, mittemürgine taimebaasil viimistlusõli.

Alates: 3+

Puhastamine: niiske lapiga, lase kuivada toatemperatuuril, puitu ei tohi kunagi kuivatada kuumas, see tekitab pragusid!

Naturaalsele puidule omaselt võib esineda tumedamaid laike, triipe või väiksemaid oksakohti. See on osa puidu loomulikust ilust ja tekstuurist ning ei ole praak.

 

 

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätkusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71)  vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.