Grimm’s Colored Waldorf Blocks

Kuumakse al. 5.26 / 6 kuud

30.95

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Need klotsid on ideaalsed “open ended” mänguks: klotsidel on ebasümeetriline kuju, tänu sellele saavad lapsed kasutada neid nii nagu fantaasia lendab! Näiteks auto, laeva, triikraua või maastiku loomiseks. Tänu poleerimata pinnale saavad väikesed lapsed klotsid kergesti virna laduda sest pind on nakkuv ja ei libise ära. Kaasasolev võrgust kott muudab koristamise lihtsaks.

Klotsid on käsitsi lihvitud, neil pole teravaid servu ega nurki. Iga Grimm’s Waldorfi klots on unikaalne – kujud ja suurused võivad erineda.

Materjalid: pärnapuu, mittetoksiline veepõhine värv.

Koosneb: 15 klotsi, võrkkott

Suurused: 16-8cm

Alates: 1+

Puhastamine: niiske lapiga, lase kuivada toatemperatuuril, puitu ei tohi kunagi kuivatada kuumas, see tekitab pragusid!

Naturaalsele puidule omaselt võib esineda tumedamaid laike, triipe või väiksemaid oksakohti. See on osa puidu loomulikust ilust ja tekstuurist ning ei ole praak.

 

 

 

Grimm´s on legendaarne Saksa mänguasjatootja, kes valmistab jätkusuutlikult väga kvaliteetseid “open ended” mänguasju. Mänguasjad on inspireeritud Waldorf- ja Montessori pedagoogikast.

Tegemist perefirmaga, mille tooteid tehakse väikeste koguste kaupa, valitud töökodades, Euroopas. Kõik tooted on valmistatud ja värvitud käsitsi. Seepärast on Grimm´s tooted ka väga kõrge kvaliteediga. Grimm´s kasutab toodetes FSC® puitu, mis läbib Saksamaal enne toodete valmistamist ka kvaliteedikontrolli. Tooteid testitakse pidevalt ka EU ohutusstandardile (EN 71)  vastavuse osas.

Grimm´s teeb väga ilusaid värvilisi mänguasju, mis köidavad nii laste- kui täiskasvanute pilku. Värvimisel on kasutatud naturaalseid taimeõlisid ja veepõhiseid värve, mis ei ole mürgised ning on ka süljekindlad. Nende värvide alt on näha puidu kaunis naturaalne tekstuur, samuti on pind sametine, mis ei lase klotsidel ehitades paigalt libiseda.

Mänguasjad mis on väikseimate detailideni mänguvalmis tehtud võtavad lapselt ära võimaluse kasutada mängimiseks oma fantaasiat ja loovust. Seepärast on Grimm´s mänguasjad loodud minimalistliku disainiga, et mänguvõimalused oleksid võimalikult avatud. Nii ei ole loovus piiratud ja saab areneda uutes suundades.