Great Pretenders Storybook, Halli Hundi keep

Kuumakse al. 7.31 / 6 kuud

42.99

Puhasta
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Mitte ükski Punamütsike ei jaluta metsas ilma hundita ringi! Hunt on ka Põhjamaade legendaarne loom aga samuti ka Meister Kriimsilm! Ise valid milline hunt sa täna olla tahad!

See hundikeep on väga realistlik, tal on ilus hundi näoga kapuuts, võimsad käpad keebi küljes ja kohev saba! Keep on pehmest plüüsist ja sellega on mugav mängida.

Rollimängud pakuvad lastele mitmekülgseid võimalusi õppida, areneda ja suhelda, samal ajal nautides loomingulist ja lõbusat tegevust!

  • Lapsed loovad ise lugusid, tegelasi ja stsenaariume, mis arendab nende loomingulisust ning võimet mõelda väljaspool tavapäraseid piire.
  • Aitab neil arendada enesekindlust ning julgustab avatud suhtlemist.
  • Rollimängud aitavad lastel arendada olulisi sotsiaalseid oskuseid nagu suhtlemine, koostöö, empaatia ja konfliktide lahendamine.
  • Lapsed õpivad mõistma teiste rolle, mis aitab neil paremini mõista erinevaid vaatenurki ja emotsioone.
  • Rollimängud arendavad laste kognitiivseid oskusi nagu probleemilahendus, planeerimine ja otsuste tegemine. Lapsed peavad mõtlema rolli iseloomu, motiivide ja tegevuste üle, mis arendab nende kriitilist mõtlemist.
  • Rollimängud toetavad keele arengut, sest lapsed kasutavad erinevaid sõnu ja väljendeid, et oma rolli ja olukorda kirjeldada. See parandab nende suhtlusoskust ja keelelist mitmekülgsust.

Sobilik vanus: 2-6 a

Valmistatud Kanadas.

NB! Hoiatus! Hoida eemal tulest! Väikesed osad!

 

 

Lisainfo

Suurus

,