Kirjeldus

100% looduslikus šampoonis on õrnadeks pesuaineteks suhkrust ja kookosest saadud koostisained. Šampooni koostises olev kaoliini savi ja nõgeseekstrakt tasakaalustavad peanahka ja reguleerivad rasueritust. Peale kasutamist on juuksed puhtad ja kergesti kammitavad.

Tahke  šampoon ei sisalda plastikut. Toode sobib nullkulu – zero waste elustiiliga inimestele.

Nullkulu elustiili toetav šampoon on 100% looduslik sh 16% koostisosadest on orgaanilised. Selle koostises olevad ained on samad, mis tavalises šampoonis ainult, et antud toode ei jäta loodusesse maha plastiku jääke. Toote pesuained on saadud suhkrust ja kookosest. Toode ei sisalda mineraalõlisid, SLS, SLES jm kahjulikku keemiat.

Peale pesemist on juuksed kergesti kammitavad ja töödeldavad.Šampooni koostises olev kaoliini savi ja nõgeseekstrakt tasakaalustavad peanahka ja reguleerivad rasueritust.

Kasutamine: tee juuksed märjaks. Hõõru tahked šampooni märgadesse juustesse. Pese pead ja loputa seejärel veega.

Koostis:

SODIUM COCO-SULFATE, STEARYL ALCOHOL, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL*, LAVANDULA ANGUSTIFOLIA (LAVENDER) WATER*, URTICA DIOICA (NETTLE) EXTRACT*, CITRIC ACID, BENTONITE, KAOLIN, FRAGRANCE* (HUILES ESSENTIELLES BIO/ORGANIC ESSENTIAL OILS), DECYL GLUCOSIDE, AQUA (WATER).

Foaming agent derived from vegetable oil, plant-origin emollient agent, organic coconut oil*, organic lavender flower water*, organic nettle extract*, citric acid (natural-origin pH regulator), clays (bentonite and kaolin), 100% essential oil fragrance, plant-origin non-sulphated foaming agent, water.

*Ingredient from organic agriculture.