Grapat Happy Place

Kuumakse al. 9.16 / 6 kuud

53.90

Saadavus: Laos Bränd:
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Ehitage oma õnnelik koht. Koht, kus kõik ulatuvad trepi käsipuudeni, kus inimesed ei jookse kogu aeg ja mäletavad naeratamist. Õnnelik koht, kus linn ise on mänguväljak…

Lapsed, linn on teie!

Komplekt sisaldab 40 osa, et ehitada oma õnnelik koht. Komplekt võimaldab lastel ise uurida kõigis õppimisfaasides. See on suurepärane täiendus lugude jutustamisele ja minimaailmade loomisele, virnastamisele, sobitamisele, värvide kombineerimisele, lõputule võimaluste maailmale.

Kõrgused varieeruvad 20 mm ja 150 mm vahel

Soovituslik vanus: 3+ a.

Hooldus: puhasta niiske lapiga ja lase kohe kuivada. Ära kasta vette või leota vees! Ära kasuta desinfitseerimisvahendit!

Kõik kasutatavad värvid on veepõhised ja mittetoksilised, vastates Euroopa mänguasjade ohutuseeskirjadele ( Toy EN 71-1:2014+A1:2018, EN 71-2:2011+A1:2014, EN 71-3:2019, in USA ASTM 963) ning kasutatavad viimistlusvahad ja õlid on kõik taimset päristolu. Õlidel võib algul olla tugev aroom, kuid see kaob päevadega. Nautige lõhna!

Puidust, looduslike materjalidega viimistletud mänguasjad vananevad koos meiega, nii et väikesed, aja jooksul ilmnevad jäljed on ühe mänguasja elutsükli osa.

Grapat on väike pereprojekt, mis sai alguse linnast lahkumisest, et elada looduskeskkonnas.

Grapat on pereettevõte, mis disainib ja meisterdab mänguasju Kataloonia Pürenee mägedes. Grapat on Casiana & Jordi looming, kes said inspiratsiooni oma tütre vaba ja loomingulise mängu loomulikust ilust. Kui last ei takista jäik formaat, saab ta luua peaaegu kõike. Grapat usub, et see vabadus mängida, katsetada ja avastada on iga lapse jaoks hinnaline ja seetõttu on nad loonud hulga kauneid mänguasju, mis võimaldavad mängul õitseda. Grapati mänguasjad on valmistatud nende Kataloonia kodust pärit looduslikest, jätkusuutlikest materjalidest. Lepast, pärnast, pöögist ja vahtrast valmistatud mänguasjad on käsitsi maalitud veepõhiste mittetoksiliste värvidega, mis lubavad puidul endal särada oma “ebatäiuslikkuses” ning  mille erinevad toonid on inspireeritud loodusest – sinised veepiiskade varjundid … kärje kollane … õitsev lill.