D.D.Step nahast talvesaapad, Dark Pink, Haldjas

Kuumakse al. 7.81 / 6 kuud

45.95

Bränd:
Puhasta
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Pehmest nahast, pimedas helendava tallaga, soojad talvesaapad D.D.Step barefoot jalatsite sarjast. Väiksemate laste mudel (070).

Jalas väga pehmed, painduvad ning kerged. Ninaosa on avar ja varvastel on piisavalt ruumi- ninaosa järgib varvaste naturaalset kaart.

Jalatsite sädelev osa on krobelisest nahast, ülejäänud jalanõu siledast nahast. Sees on soe karvane vooder ning eemaldatav soe sisetald. Saapad vastavad barefoot jalatsite nõuetele, ka sisetald on ilma kanna- ja võlvikõrgenduseta. Tald on tehtud naturaalsest kummist, mis ei ole kandes libe. Ninaots kummiga kaetud, see ei lase jalatsitel kergelt kuluda. Nahk on kaetud erilise kihiga, mis ei lase pinnal kergesti määrduda.

Soovitame jalanõud enne kasutusele võttu üle teha GoGoNano või mõne muu sarnase spreiga, see teeb jalatsid veekindlamaks ja ei lase neil määrduda nii kergesti. Samuti sobib neile Goldenmix vaha, mis toidab ja niisutab siledat nahka. Hooldusvahendid on siin.

Sobivad hästi normaalsele ja kitsamapoolsele jalale, krõpsukinnitus laseb jalatsi kõrgust reguleerida. Meie soovitame arvestada jalatsitele 1-1,5cm varu, vastavalt sellele kui kogenud kõndija laps on ja kui suurt varu ta eelistab.

Mõõdud:

  • 20 – 12.6 cm / 5.7 cm
  • 21 – 13.3 cm / 5.9 cm
  • 22 – 14.1 cm / 6.1 cm
  • 23 – 14.7 cm / 6.2 cm
  • 24 – 15.6 cm / 6.4 cm
  • 25 – 16 cm / 6.6 cm

*Mõõdetud- pikkus Plus12 mõõtevahendiga, laius Clevermessiga.

Olenevalt mõõtjast ja mõõtevahendist võivad mõõdud mõningal määral erineda.

D.D Stepi jalanõudel võib esineda väiksemaid iluvigu.

Lisainfo

Jalatsi suurus

, , , , ,