Bundgaard Tannu, Tan M

Bundgaard Tannu, Tan M

Kuumakse al. 13.26€ / 3 kuud

39.00

Bränd:
Puhasta

Kirjeldus

Pehmed ja mugavad kingad algajale kõndijale. Kingad on väga hästi painduvad ja väga kerged, tänu sellele on lapsel nendega kerge kõndida.

Need kingad vastavad täielikult barefoot jalatsite nõuetele ja lasevad lapse jalal areneda täpselt nii nagu see looduse poolt ette nähtud on. Varbad saavad teha oma tööd tasakaalu hoidmisel, õhuke tald laseb jalalaba lihastel areneda ja hoida toonust.

Tehtud väljast ja seest pehmest, siledast nahast. Sisemine nahk on värvitud taimsete värvidega, seega ei ole ohtu, et sellest mingeid kahjulike aineid eralduks.

Kingade ninaosa on kenasti varbakaart järgiv ja piisavalt ruumikas, nii ei ole Sinu lapse varbad kokku surutud.

Tald on tehtud õhukesest kummist, läbi mille on hästi maapinda tunda. Kingadel on sisetalla all papitaoline vahetald, mis alguses on suhteliselt jäik, soovitame selle enne kasutususele võttu käte vahel ära mudida, siis on see kohe kandes pehme.

Kingadel on peal lai krõpskinnis.

Soovitame jalatseid hooldada Goldenmix vahaga, mis on looduslik ning toidab ja niisutab nahka. Hooldusvahendid leiad siit.

Sobivad kitsale kuni keskmise laiusega jalale, kõrgust saab krõpsuga reguleerida.

Tehtud sisejalatsiks aga saab väga edukalt ka õues kanda. Õues kandes peab arvestama, et tald võib kiiremini kuluda ja ninaotsad kriimustuda.

Mõõdud:

21 – 13.9 cm – 6.4 cm

22 – 14.5 cm – 6.6 cm

23 – 15.0 cm – 6.7 cm

24 – 15.5 cm – 6.7 cm

25 – 16.3 cm – 6.8 cm

Mõõdud on indikatiivsed ja võivad olenevalt mõõtjast ja mõõtevahendist vähesel määral erineda. Meie mõõtsime Plus12 mõõtevahendiga reaalset sisemõõtu.

 

 

Lisainfo

Suurus

, , , , ,

Lisasid just selle toote ostukorvi: